13

یا حق.

مدت هاست می دونم که دیگه باید بزرگ شم! مدت هاست که می دونم خیلی رفتارها را باید بذارم کنار! مدت هاست که به این می دونم ها عمل نکردم و با خودسری دارم مقاومت می کنم! مدت هاست که دارم می گم چقدر دلم کوچیکه! مدت هاست که دنبال راهی ام که دلی بزرگ در قالب کودکانه  داشته باشم! متفکر و البته گاهی وقت ها خودم درباره ی این خواستن ها و چگونه ها به بن بست فکری می رسم و راضی کردن خودم هم یه جاهایی سخته!! ... و از حق هم نگذریم که تا حالا تلاش عظیم و پایدار نداشتم! خجالتاما انگار هر چی داره میگذره، زندگی منو بیشتر هول میده به سمت لبه ی پرتگاه و می خواد مجبورم کنه تا یه جور دیگه بشم! به خصوص که از این آدمی که تو این چند روز بودم خیلی بدم میاد! این بزرگ شدن معنیش خیلی وسیعه ها! شوخی نگیرش! "از حالت حرف زدنم گرفته تا ویژگی های روحی و درونی!!!"یه سری آزمایش های لازمش رو هم انجام دادم قبلا! (١)چشمک فقط اجراش سخته! آخه اجراش یعنی یه انقلاب شخصیتی! اگه هم دارم اینجا این موضوع رو می نویسم، مهم ترین دلیلش اینه که نوشتن در اینجا یه جور مسئولیت میاره برای انجام کارها! فعلا دارم آگاهانه آخرین بچگی هایم رو هم انجام می دم!!لبخند اما حتی اگه بزرگ هم بشم،‌ دلم می خواد کودک درونم رو زنده نگه دارم و اجازه بدم قلقلکم بده! البته فقط تا وقتی که کارهاش روی خط معصومیت کودکانه اش باشه!! دلم می خواد انرژی و سرزندگی کودکی و خیلی چیزهاش رو حفظ کنم... به هر حال مطمئنم تو این مسیر طول می کشه تا راه میانه رو پیدا کنم، ولی همیشه این جمله تو ذهنم هست که هیچ وقت اجازه نده ترس از شکست مانع شروع کارت بشه! توکلت علی الله!

التماس دعا ... یا حق. 

پ ن ١: نخند! باور نداری از سنگ پشت بپرس که چند ساعت هم از شروع آزمایش نگذشته بود که گفت احساس می کنم بزرگ شدی!!! راست می گفت! اما دلیل کارم رو کاملا نمی دونست! دلیلی که اون گفت فقط بخشی از دلیل هایم بود!

/ 4 نظر / 4 بازدید
میثم

هر کاری دوست داری بکن! زیاد با حرف دیگران ماری نداشته باش! به قولی تو این زموه هر کاری کنی مردم مسخرت میکنن !

سنگ

من چه دلیلی گفتم؟ خودم یادم نیست :دی آخ چرا می زنی! الان می رم بیرون!

زهرا

سلام... نمیدونی چه طوری به اینترنت دست پیدا کردم؟؟!!!! زیبا بود ولی یه چیزی سعی کن بزرگ بمونی علاوه بر اینکه بزرگ میشی.. یه چیز دیگه می دونستی بزرگ شدن حد نداره.. همیشه جایی برای بالا رفتن هست.

بشارت

امید وارم روحت انقدر بزرگ بشه که بچگی های بیشتری توش جا بشه بچگی های با معصومیت هر چه بیشتر. هرچند توی این دنیا نمیشه با معصومیت و سادگی یه بچه زندگی کرد.امیدوارم جسمتم بزرگ نشه چون ÷یر میشی و درگیر بیماری و ... خانم دکتر.[قلب]