102

یا نصیر!

با این نام خدا شروع کردم، تا خودش کمکمون کنه نلغزیم...

این مدت، ما برای بیشتر کارها با هم مشورت کردیم. نظر دادیم، بحث کردیم، همدیگه رو قانع کردیم یا تسلیم نظر جمع شدیم. و تلاش کردیم، کارها رو تقسیم کردیم و به هم امید دادیم!

راستش  تازه برخورد کردم با لغزش هایی که تا قبل از این، خودم رو ازشون مصون می دونستم و فکر می کردم هیچ وقت دچارشون نمی شم! خدا رو شکر که به خیلی هاش دچار نشدیم. گهگاهی یکی مون به زبون آورد و بعد همه خندیدیم و تموم شد. ولی باور کن خیلی نزدیک بودند و هستند! این لغزش ها انقدر ریز و ساده و نزدیک اند و راحت به ذهنمون خطور می کنند که به سادگی می تونیم عملیشون کنیم... باورنکردنیه! من که انبوهی از انواع و اقسام لغزش ها و خطاها رو داشتم و دارم ، حالا با انواع جدیدتر برخورد می کنم!!! به قبلی ها اضافه شد!

ولی می دونی چی لذت بخشه؟! اینکه بیشتر این آدم ها هم که در کنارم اند (برای این کارها)  اشتباه بودن این خطاها رو قبول دارند و داریم در واقع! و با گفتن یه جمله ی " این کار غیر اخلاقیه" همه حرف هم رو به راحتی می فهمند... اگرچه گاهی شاید یکیمون جدی نظریه لغزش !!! رو داده باشه، ولی می تونیم مانع بشیم! ! !

امشب که داشتم طبق معمول، موفقیت آینده رو تصور می کردم (انشاالله) دیدم دارم می گم که ما ویژگی ای داشتیم که خیلی از مسئولین و اساتید دانشگاهی نداشتند و نداشتنش باعث مشکلات ما شد!!!! شاید به خاطر جوونیمونه! و آرزو می کنم که هیچ وقت به این خطاها و بدی هایی که به خاطر وجودشون، داریم تلاش می کنیم تا مشکلاتمون حل بشه، دچار نشیم...

پ ن : نوشتن جمله ی آخر موضوع دیگه ای رو به ذهنم آورد ! در پست بعدی انشاالله!

پ ن : التماس دعا داریم!

/ 1 نظر / 4 بازدید
سنگ

این کامنت مال پست بالاییته: حرف های جدی!!!! نمی دونم. یه جورایی حوصله ی حرف زدن با خودمو هم ندارم.