85 : بعد از سفر!

یا حق!

باورم نمیشه! فکر می کردم میام اینجا و می نویسم :

"بعد از مدت ها، دوباره لذت تموم کردن یک کتاب غیر درسی (طب روح اثر دکتر بهرام الهی) رو تجربه کردم؛ کتابی که واقعا بعضی جاها از خوندنش لذت می بردم؛ و توصیه به اینکه شما هم بخونید؛ و .... "

ولی فقط با کمی سرچ درباره نویسنده کتاب - که تا قبل از آن تصمیم داشتم پیداش کنم و دلم می خواست ببینمش- ، فهمیدم که انحرافی دارند اینها! و عجب انحرافی!!! و حیف آن همه انرژی و حوصله ای که برای خوندن کتاب گذاشتم! و دردی که به خاطر خوندنش در ماشین متحمل شدم! منکر اثر مثبتش در بعضی جنبه ها -شاید- نمی شوم ولی الان که درباره شون بیشتر خوندم ، با مفاهیمی که در ذهنم حک شد دست و پنجه نرم می کنم...

و البته الحق که تجربه ای شد تا بیشتر مواظب ساده اثر پذیری ام باشم و باز هم دیرتر اعتماد کنم و تحقیق و تفحص رو بیشتر ضمیمه ی کارهایم بکنم... در این زمونه باید خیلی بیشتر مواظب بود و دنبال حقیقت! هر چی بیشتر می گذره بیشتر  به مطالعه حقیقت احساس نیاز می کنم...

خدایا ولی خودت فرمود که در این دوره به قرآن پناه بریم؛ خودت توفیق پناه و درک قرآن رو به همه عطا کن...

و خدا رو شکر....

پ ن ١ : این مطلب رو بخونید!

پ ن ٢: به نیم بوسه دعایی بخر ز اه دل        که کید دشمنت باز دارد از جسم و جان

 

/ 4 نظر / 5 بازدید
فهیمه

در غم ما روزها بیگاه شد روزها با سوزها همراه شد روزها گر رفت گو رو باک نیست تو بمان ای آنکه چون تو پاک نیست [گل][گل]

لهوف

نمی دونم منظورت از انحراف چیه؟ ودر چه حده؟ ولی اگه حرف خوبی زده که با منطق سازگاره! چرا نباید پذیرفت؟ البته شناخت منطق خودش یه مرحله ی سخته!

سنگ

یاد این مرض طبقه بندی آمریکایی ها افتادم! اینقدر برای هر پدیده ای اسم می ذارن و طبقه بندی می کنن که یادشون می ره مفهوم اونو و فک می کنن کارشون باهاش تموم شده! از طرفی دیگه چه بسیار عقاید ناب و هر چند ناپخته ای که با تهمت و اسم گذاشتن رو نویسنده هاش سعی کردن خرابشون کنن مث همین انجمن ح.جتیه! (هر چند الان دیگه نمی دونم حقیقت انجمن چی بوده)

سنگ

نظرت چیه که لهوف و گذاشتی اول لینکات و من رو آخری؟ دو نقطه دی به همراه مقادیر زیادی وینک