22- تجربه!

یا حق!

1- خیلی چیزها رو باید تجربه کرد تا فهمید! یعنی باید خودت بهش عمل کنی، به لطف خدا! این حرف شاید به نظرت خیلی ساده بیاد ولی اینو هم باید تجربه کنی تا عمقشو بفهمی!!!! خیلی وقت ها این تجربه های ماست که به حفظ ایمانمون کمک می کنه! کسی که تا حالا حرف های خدا یا اولیایش رو - حداقل یه بار - عمل نکرده،‌ یا بهشون عمیقا فکر نکرده و خودش و زندگیشو باهاش مقایسه نکرده، چجوری درک می کنه علم و احاطه خدا رو؟

شاید یکی از دلایلی که گاهی اینقدر احساس عقب بودن می کنم،‌ این باشه که قبلا زحمت تجربه ی خیلی چیزها رو به خودم نمی دادم و حرف دیگران رو قبول می کردم! ولی الان می فهمم شنیدن کی بود مانند حس کردن با تمام وجود؟؟؟!!!!!

آستین ها رو بالا بزن تا تجربه رو تجربه کنی!!!

2- کلاس سه شنبه ها ،‌ از امروز تا بعد عید تعطیل شد!ناراحت این از معدود کلاس هایی بود که با علاقه می رفتم و استادش رو هم واقعا دوست دارم! کلاس گلستان سعدی به همراه تفسیر قرآن!! اون هم در خانه ی استاد! امروز زیارت امین الله خوندیم اونجا! خیلی خوشم اومد از این دعا! واسه همین اینجا نوشتم!

پ ن : به قول یه اس ام اس:

باران رحمتش از عرش به فرش می چکد، در مناجاتتان ما را هم خیس کنید!

یا حق!

/ 4 نظر / 4 بازدید
سید عرفان

سلام در مورد لینک هم صاحب‌اختیارید هر طور صلاح می‌دانید.

سلام

می دونم کارت درسته .و این یه موردرا تجربه نکردی و نکن ولی به من بگو چه کار کنم. تا حالا شده که بدونی داری یه گناهی انجام می دی و با پررویی تمام این کار را بکنی؟؟؟؟؟؟ یه گناهی نزدیک به گناه کبیره شاید..... فکر می کنی که من حالا باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فهیمه

منم بلاگت رو دوست دارم، خیلی برام خوشحال کننده است که هنوز هستند کسایی که دین و ایمان دارن! مردم از بس لا ئیک دیدم! لینکت می کنم دوست جون[لبخند]

فهیمه

[سوال] کامنت سلام از من پرسیده شده؟!!! ببخشید دوزاری من کجه! ولی اگه هست بهم بگو تا جوابشو مفصل بدم! [لبخند][گل]