37

یا حق!

١- قسمتی از خطبه ی ٢٣٠ نهج البلاغه :

زاهدان ... اهل دنیا را می نگرند که مرگ بدن ها را بزرگ می شمارند، اما آنها مرگ دل های زندگان را بزرگ تر می دانند.

٢-خیلی وقت ها ما آدم ها، حرف های همدیگه رو جوری گوش می دیم که بتونیم حرف هایی که تو دلمونه رو بگیم! حتی اگه جواب حرف آدم مقابلمون نباشه! یعنی در واقع حرف آدم مقابل رو گوش نمی دیم، فقط می شنویم! اینطوری دیگه نه درست درک می کنیم و نه درست درک می شیم!

٣- مدت هاست برای یه موضوع خاص روزی چند بار دعا می کنم و از خدا می خوام! چند روز پیش با یکی از دوستانم صحبت کردم که سال هاست این دعا رو کرده و هنوز برآورده نشده! چند روزه تو فکرم! البته هنوز یه عالمه امید دارم! به مامان هم گفتم دعا کنه! برام دعا کنید!

یا حق!

/ 3 نظر / 5 بازدید
فهی

به امید خدا هر چی که صلاح هست همون میشه[لبخند][گل]

نجمه

سلاااااااااااااام امیدوارم شادشاد باشی بعضی وقتا بعضی چیزا تو دستمونه باید حواسمون باشه

رک

دوست خوبم اولین باره که مهمون خونت شدم همیشه وقتی چیزی رو از خدا میخوایم باید اینقد به خدا ایمان داشته باشیم که حتی قبل از بر اورده شدنش اونو بر اورده شده بدونیم قلب و ذهنمون باید اماده مستجاب شدنش باشه .حتی لحظه ای به نشدنش فکر نکنیم . باید توی ذهنمون حکش کنیم تا تو زندگیمون به عینیت برسه ... و خیلی خوبه که از دوستامون واونایی که دوستمون دارن بخوایم واسمون دعا کنن. """ هرگاه دو تن در دنیا چیزی را از خدا طلب کنند دعایشان بر اورده خواهد شد" کسی که خود درگیر امور روز مره خویش است نسبت به اجابت دعایش مشکوک و مردد خواهد بود . اما دوست به وضوح،کامیابی ، تندرستی وتوانگری دوستش را دیده و ایمانش متزلزل نخواهد شد .چرا که خود از اوضاع نابسامان به دور است . تجسم کامیابی دیگران ساده تر از تجسم کامیابی برای خویشتن است .از این رو کسی که حس میکند نیازمند دعای دیگران است ، باید از دوستان خود طلب دعا کند