320

به نام حق!

حرف اول : یادمه راهنمایی که بودیم؛ اگه دختری با پسری دوست بود؛ بقیه می گفتند "کمبود محبت" داره! اون موقع این صفت رو یه فحش می دونستم!!!

اما حالا! به عنوان یه واقعیت می بینمش. یه واقعیتی که دیگه نه فحشه نه حرف بد! بلکه یه نیازه! نیازی که خدا- که خودش می دونه با چه مصلحتی- در دل همه ی آدم ها گذشته.

همه ی آدم ها. در همه ی سنین!!

و چیزی که اهمیت پیدا می کنه و باعث فرق آدم ها و زندگی ها میشه رویکرد به این مسئله است.

از نظر اسلام ازدواج و کنیز و تقوی راه حل های اصلیه. حالا برای آدم هایی که هیچ کدوم رو ندارند، منجلابی ساخته می شه ؛ چیزی شبیه همین جامعه ی ما و جامعه های دیگه ی این دنیا!!

...

حرف دوم : یه زمانی نوشتم که محبت رو باید ابراز کرد. اما حالا! گاهی خودم دلم پر می شه از دوست داشتن بعضی آدم ها و می مانم سر دوراهی ابراز و پنهان!!

...

حرف سوم : بارها تو دلم گفتم که !  وقتی ما آه می کشیم و می گیم خدایا شکرت! اصلا فکر نکن که خیلی حرف مثبتی می زنیم! این یه جمله یعنی همه ی ناراحتی ها و خشم ها و دل تنگی ها و همه ی اونچه که می خوایم فریاد بزنیم! اما آخرش یه نفس به داخل و یه نفس به خارج و یه خدایا شکرت!!!

...

حرف آخر : این چند وقت گردی که در این وبلاگ نشسته، از زندگی خودم اومده!!

پناهمان به حق!

/ 9 نظر / 15 بازدید
لهوف

یا من الیه شکوت احوالی.. حتی با همین خدایا شکرت!

مریم

سلام دوست عزیز! از شما دعوت می شوداگر مایل بودیددر ختم دسته جمعی؛ با نیت تعجیل در ظهور آقاامام زمان(عج) شرکت کنید حضور خودتون رو اعلام کنید! به امید آمادگی دلهابرای ظهور...انشاء الله!!!

مریم

سلام دوست عزیز! از شما دعوت می شوداگر مایل بودیددر ختم دسته جمعی دوم(صلوات)؛ با نیت تعجیل در ظهور آقاامام زمان(عج) شرکت کنید؛وحضور خودتون رو اعلام کنید! به امید آمادگی دلهابرای ظهور...انشاء الله!!! باتشکروالتماس دعا!

7شهر عشق

خدایا...به حساب بی طاقتی ام بگذار این همه عجز و لابه را... دلم از خودم گرفته...

س.م.ع

سلام... كبرياي توبه را بشكن ، پشيماني بس است از جواهرخانه ی خالي نگهباني بس است ترس جاي عشق جولان داد و شك جاي يقين آبروداري كن اي زاهد ! مسلماني بس است خلق دلسنگ‌اند و من آيينه با خود مي‌برم بشكنيدم دوستان ، دشنام پنهاني بس است يوسف از تعبير خواب مصريان دلسرد شد هفتصد سال است مي‌بارد ! فراواني بس است نسل پشت نسل ، تنها امتحان پس مي‌دهيم ديگر انساني نخواهد بود ! قرباني بس است بر سر خوان تو تنها كفر نعمت مي‌كنيم سفره‌ات را جمع كن اي عشق ، مهماني بس است ! "فاضل نظری"

حوا

سلام دوستم. خوبی؟؟؟ ....

حوا

[لبخند] چرا دلخور باشم عزیز جون؟! ممنونم منم خوبم.خدا رو شکر. همیشه به یادت هستم آدم که نمی تونه بهترین و تنهاترین دوستشو فراموش کنه! التماس دعا

مریم

با سلام خدمت شما دوست گرامی[گل] با ختم گروهی سوم در خدمتتون هستم! برای دریافت اطلاعات بیشترلطفا به وبلاگم مراجعه بفرمایید... منتظر حضورتون هستم باتشکر فراوان و التماس دعا! [گل] اللهم به حق الحجه عجل لولیک الفرج[گل]